Dlaczego właśnie nam możesz zaufać?

UPgif_MMP3099_1

Firma UPstage powstała by zapewnić wysokiej jakości obsługę techniczną na eventach i konferencjach, jednak przy zachowaniu umiarkowanych kosztów.

Główną gałęzią działalności firmy jest nagłośnienie małych i średnich imprez, konferencji i kongresów.

Pracujemy z uznanymi realizatorami dżwięku, dobiorą oni idealny zestaw urządzeń do danej imprezy i skontaktują się z realizatorami gwiazdy wieczoru, celem ustalenia szczegółów.

Zdajemy sobie sprawę, żeby było słychać, nie zawsze trzeba zasłaniać scenę, ekrany, architekturę, czy scenografię.

Małe i lekkie systemy amerykańskiej firmy QSC zapewniają znakomitą jakość, selektywność i moc, powstały one właśnie do takich zastosowań i tu sprawdzają się idealnie.

12027188_1139452566084455_5622612025038288270_oUzupełnieniem zestawów są znakomite mikrofony bezprzewodowe firmy Sennheiser i kompaktowe cyfrowe konsolety Midas i Yamaha.

Małe i lekkie systemy amerykańskiej firmy QSCzapewniają znakomitą jakość, selektywność i moc, powstały one właśnie do takich zastosowań i tu sprawdzają się idealnie.

Uzupełnieniem zestawów są znakomite mikrofony bezprzewodowe firmy Sennheiser i kompaktowe cyfrowe konsolety Midas, Yamaha i QSC.

Doskonale wiemy jakie są oczekiwania klientów na tego typu imprezach i to właśnie pozwala nam na skonfigurowanie naprawdę ekonomicznych rozwiązań.

Oprócz nagłośnienia oferujemy również całą resztę urządzeń niezbędnych do zrealizowanania udanego eventu – oświetlenie, multimedia oraz sceny.

Zapraszamy również na naszego: Facebooka gdzie znajdziesz nasze ostatnie realizacje.